Oprogramowanie do księgowości.

Decydując się na zakup oprogramowania do księgowości należy zwrócić uwagę głównie na jego intuicyjność i funkcjonalność, aby nie mieć dodatkowych problemów z jego obsługą. Oferta firmy lefthand.pl zawiera kilka programów, które mogą Cię zainteresować. Aby mieć pewność, że dane oprogramowanie do księgowości spełnia Twoje oczekiwania, przetestuj 35-dniową darmową wersję. Jest to wystarczająca liczba dni, aby zapoznać się z interfejsem i wszystkimi modułami, które oferuje to oprogramowanie. Każdy program został dokładnie opisany na stronie producenta, więc problemu nie powinno sprawić Ci dopasowanie programu do rodzaju Twojej księgowości. Mała, średnia lub bardzo duża firma? Wszystko znajdziesz w ofercie.

Ile kosztuje oprogramowanie do księgowości?

Koszt wdrożenia dla małej firmy: 320zł netto – dożywotnia licencja z rocznym abonamentem na aktualizacje, odnowienie abonamentu na aktualizacje na następny rok – 90zł netto, szkolenie z zakresu obsługi dla 1 osoby, 7 godzin – 1000zł netto.

Koszt wdrożenia dla dużej firmy z pełną księgowością: 1900zł netto – dożywotnia licencja z rocznym abonamentem na aktualizacje, odnowienie abonamentu na aktualizacje na następny rok – 400zł netto, szkolenie z zakresu obsługi dla 1 osoby, 8 godzin – 1000zł netto

Add a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *