Masz system lojalnościowy? Czy pamiętałeś o regulaminie?

 

Jeśli nie dawno temu wprowadziłeś system lojalnościowy, jeden z wielu chociażby z dostępnych na portalu Spartavity . To czy pamiętałeś by stworzyć do niego regulamin? Jeżeli nie, zrób go jak najszybciej! Firmy oferujące różnego rodzaju promocje, konkursy, grywalizację itd. powinny mieć do tego stworzone regulaminy. Klient musi być świadomy co dostaje w zamian, gdy wykona jakieś czynności. To także zabezpieczenie dla firm oferujących tego typu promocje, by później klient nie wymagał od nich złotych gór!

 

System lojalnościowy wspomaga sprzedaż w Twojej firmie.

 

 

Jeśli nie masz kompletnie doświadczenia z takimi systemami lojalnościowymi, w celu ich stworzenia dla Twojej firmy możesz napisać do jednej z wielu firm, które specjalizują się w ich wdrażaniu. Jedno jest pewnie nie ma co się zastanawiać, bowiem system lojalnościowy wspomaga sprzedaż w Twojej firmie, inaczej mówiąc potrafi podnieść zyski nawet kilkukrotnie!

 

 

Podczas wprowadzania takiego systemu lojalnościowego warto jest ustalić jakie produkty, bądź też usługi oferuje Twoja firma. Zupełnie inny system lojalnościowy będzie mieć sklep sprzedający kosmetyki, a inny na przykład warsztat samochodowy. Nam na przykład podobają się systemy lojalnościowe wprowadzone przez linie lotnicze i stacje benzynowe. Te pierwsze mają system polegający na zbieraniu mil, czyli coś na zasadzie punktów, po uzbieraniu odpowiedniej ilości tych mil, można je wymienić na tańszy lot, gdziekolwiek się chce! Więc jeśli latasz dużo służbowo, warto o tym pomyśleć! Stacje benzynowe wyszły naprzeciw klientom, którzy na przykład pracują w transporcie, ale i też do pozostałych. Ogólnie do każdego kto dużo tankuje! Jeśli sporo tankujesz bo jeździsz w celach biznesowych, warto zaopatrzyć się w kartę paliwową i zacząć zbierać na nią punkty, które potem wymienić na rabat paliwowy! Możliwości jest w zasadzie nieskończenie wiele, a to jakie zastosujesz w Twojej firmie zależy od Ciebie!

 

Add a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *