Hurtownia jubilerska jakiej jeszcze nie było.

Oryginalny pomysł na sklep dla jubilerów to nie taka prosta sprawa, gdyz ten fach uprawiaja zarówno tradycjonaliści rodem jakby z innej epoki, jak i nowa generacja profesjonalistów wykorzystujących wszystkie zdobycze techniki. Dlatego jasper.waw.pl postanowiła odpowiedzieć na potrzeby obydwu tych grup. Ta jedyna w swoim rodzaju hurtownia jubilerska jest dostępna zarówno online, na stronie internetowej, jak w dwóch sklepach stacjonarnych zlokalizowanych w Warszawie. Można również odbyc wirtualny spacer po tych sklepach, zanim się zdecydujemy na stacjonarne zakupy.

W hurtowni znajdziemy bardzo szeroki asortyment jubilerski: masy perłowe, muszle, perły słodkowodne, perły “majorki”, elementy srebrne, akcesoria jubilerskie, nici jedwabne do pereł, linki stalowe,(japońskie), gumki, kleje, narzędzia jubilerskie, kamień księżycowy, koral oraz wszelki asortyment niezbędny każdemu kto zajmuje się wytwarzaniem biżuterii.

Jesli ktoś był juz w niejednej hurtowni jubilerskiej, tu naprawdę poczuje się zaskoczony. Bogactwo oferty i szczególowe opisy wszystkich produktów zadowolą nawet najbardziej wymagającego klienta. Satysfakcja a jednoczesnie prostota w dokonaniu zakupów przekonają nawet tradycjonalistów, że to jedyna w swoim rodzaju hurtownia jubilerska !

Add a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *