Jak dotacje unijne zmieniły Opole?

 

Kapitał z dotacji może być zużytkowany w rozmaity sposób wg unijnych wytycznych, na osiedlach wiejskich można w ten sposób dofinansować rozwój gospodarstw, rozbudować transport, a swego czasu nawet było możliwe pozyskanie dotacji na agroturystykę. Więcej dowiesz się na stronie internetowej www.pgconsulting.eu/szkolenia-dla-firm .

 

W niedawnym czasie dużym wzięciem cieszą się dotacje unijne, dzięki którym przedsiębiorcy z Opola i instytucje mogą zainicjować nowe przedsięwzięcia. Bezrobocie w Opolu jest wysokie a dotacje to szansa nie tylko na powstanie nowych miejsc pracy ale również w perspektywie czasu na rozwój tych terenów unijnych od strony infrastrukturalnej.

 

Dotacje unijne ciągle się zmieniają i będą nas zaskakiwały swoimi funduszami przez dłuższy czas.

 

Kto chętnie korzysta z dofinansowań?

 

Dotacje w okolicy Wsie Większe aglomeracje
Drogi z unijnych środków 234 456
szkoły 102 245
przedszkola 17 45
Place zabaw 96 196
parki 23 49

 

Sam widzisz ile dobrego może powstać w momencie gdy należy się do unii Europejskiej. Sprawdź ile dofinansowania możesz dostać na cele, które cię interesują. Nie jest wcale tak trudno osiągnąć swoje postanowienia. Dzięki temu, że jest mnóstwo udogodniej wszystko pójdzie sprawniej i szybciej, wystarczy, że się zaangażujesz w swoje sprawy, przecież ci na nich zależy prawda?

 

Add a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *