Czy małe firmy potrzebują taśm z nadrukiem?

 

Zakładanie firmy to duże wyzwanie. Trzeba połączyć ograniczony budżet z realizacją planów. Często rozwiązania proponowane przez http://goodmark.info.pl takie jak np. taśmy z nadrukiem są ignorowane przez małe firmy. Dla nich to po prostu zbędny wydatek, jednak czy aby na pewno taśmy z nadrukiem nie przydadzą się małym firmom? Temu tematowi przyjrzę się w tym artykule.

Potrzeby małych firm

Celem każdej firmy, czy to małej, czy to dużej jest zarabiać i przynosić zyski. Warto zastanowić się jak taśmy z nadrukiem mogą przełożyć się na zyski, tutaj tak naprawdę jest tylko jeden sposób – testy:

 

  • Porównać jak często zamawiają klienci, których paczki były oklejone taśmami z nadrukiem, a jak często klienci, których paczki były oklejone zwykłą taśmą.
  • Porównać zadowolenie klientów.

 

Wzięcie pod uwagę tych dwóch czynników jest bardzo ważne. Może się okazać, że wpływ taśm z nadrukiem praktycznie nie istnieje. Jednocześnie o tym można przekonać się tylko w przypadku testów. To, że u jednej osoby taśmy, na których jest nadruk działają, nie oznacza, że w twojej firmie też się sprawdzą. A jeżeli chodzi o małe firmy, to warto po prostu się zastanowić jak wygląda budżet. Czasem zakup takich rozwiązań jest dobrym pomysłem, jednak przy ograniczonym budżecie lepszym pomysłem może okazać się np. inwestycja w marketing i pozyskiwanie nowych klientów.

 

Add a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *